Svítilna Ledlenser P7R Core

Vaše cena s DPH
2 890 Kč
Vaše cena bez DPH
2 388 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 23 ks
Kód
502181Ledlenser P7R Core

Všestranná ruční svítilna P7R Core nabízí výjimečný výkon a pokrokové technologie.

Zářivým symbolem výkonu a inovací se stává svítilna P7R Core od společnosti LEDLENSER.

Srdcem této svítilny pulzuje lithium-iontová baterie 21700, snadno vyměnitelná prostým otevřením koncového krytu.
Díky Flex Sealing technologii má certifikací IP68 je svítilna odolná vůči prachu, pádu z výšky 2 metry a ponoření do vody.
Patentovaný systém ostření Advanced Focus System funguje až do hloubky jednoho metru.
S rychlým zaostřením díky Advanced Focus System a plynulým stmíváním světelného výkonu je P7R Core připravena na každou situaci.

Díky Smart Light Technology lze svítilnu individuálně nastavit přesně podle potřeb uživatele, zatímco nová technologie čočky Multi-Core Optics distribuuje světlo rovnoměrně a bez ztrát.

Ruční svítilna P7R Core je vybavena transportním zámkem, indikátorem baterie a technologií Flicker Free, která zabraňuje mihotání světla.
P7R Core také disponuje paměťovou funkcí a technologií Emergency Light back-up light, která při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.
Svítilnu lze snadno dobíjet pomocí nabíječky s odolným magnetickým konektorem.

Důvěrou v kvalitu produktu a péčí o zákazníka se společnost LEDLENSER pyšní prodlouženou zárukou na své výrobky až na 7 let.

PARAMETRY:

Dosah světla: 300/ 210/ 130/ 15 m
Světelný tok: 1400/ 1000 /440 /15 lm
Doba svícení: - / 2h/ 4h /90 h

Doba nabíjení: 270min
LED: Xtreme LED

Délka: 158 mm
Průměr hlavy: 35 mm
Hmotnost: 202 g
Baterie: Li-ion
Dobíjení: Ano
Certifikát odolnosti: IP68
Kapacita baterie: 4800 mAh / 17,76 Wh

CRI (Color rendering index ): 70

Test pádu z výšky: 2 m
Ponoření do vody: 1m

Světelné funkce: Blink, Boost, Low Power, Mid Power, Power, Position, S.O.S., Strobe

Možnost stmívání
Transportní zámek
Flicker free
Paměťová funkce
Záložní světlo - při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.

Na tento produk platí prodloužená záruka 7 let 

 

 

 

 

TECHNOLOGIE

ruční svítilna s fokusem

Advanced Focus System

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:

Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

 

pozlacené kontakty

Pozlacené kontakty

Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

 

individuální nastavení svítilny

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

 

magnetické nabíjení

Magnetic charge system

Magnetické dobíjení pomocí magnetického konektoru.

 

svítilna s nouzovým světlem

Emergency light

Nouzové světlo

Je-li svítilna zapojena v nabíjecí stanici, při výpadku proudu se automaticky zapne. Světlo vám tak pomůže orientovat se a například najít pojistkovou skříňku.

 

kontrola proti přehřátí

Temperature Control System

Temperature Control Systém chrání svítilnu proti přehřátí

 

Flicker free

FLICKER FREE

Pokročilá technologie zamezující nechtěnému mihotání světla a vzniku nežádoucích stroboskopických efektů (které jsou patrné například při snímání svítilny kamerou či fotoaparátem).

 

Ochrana IP68

FLEX SEALING TECHNOLOGY

Patentovaná technologie zajišťuje dokonalé ochranné krytí elektroniky, díky kterému jsou svítilny odolné podle indexu až IP68. To znamená, že jsou odolné proti nárazu, proti prachu i proti trvalému ponoření do vody.

 

Multi-core optics

MULTICORE OPTICS

Oproti tradičním reflektorovým čočkám od LEDLENSERu jsou svítilny s technologií MULTICORE OPTICS vybaveny speciálním sklem s mnoha drobnými čočkami. Ty ještě dokonale směřují světlo tak, aby byl výkon svítilny co nejefektivnější.

 

 

ZNAČKALEDLENSER
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat