Vrácení zboží a reklamace

Je to nemilé, ale někdy se to může stát.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ - ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY 

Zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu www.SAVETHEDAY.CZ (provozováno spol. MORIS design, divize Distribution) můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od doručení zboží.

Jak na to?

1. Vyplňte návratový a reklamační formulář (ke stažení ZDE)

2. Vracené zboží zabalte, do balíku přiložte návratový a reklamační formulář

3. Balíček k nám můžete doručit:

 zdarma přes Zásilkovnu  

                      Balíček doneste na jakémkoli podací místo Zásilkovny , obsluze sdělte  kód 997 592 55 a dopravu máte zdarma

 Osobně nebo zasláním na vlastní náklady na adresu:

             MORIS design s.r.o., divize Distribution

    Tiskařská 108 00 Praha 10

pozn.: REKLAMACE

 

Zboží by mělo být vráceno nepoužité, nepoškozené, v původním stavu a v originálním obalu včetně veškerého příslušenství. V případě opotřebení, poškození nebo neúplnosti zboží bude při vrácení z původní ceny stržena poměrná část nutná k uvedení produktu do původního stavu. Nárok na úhradu těchto nákladů je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Výši této stržené částky určuje reklamační technik společnosti MORIS design s.r.o.

Peníze Vám zašleme na účet do 14 dnů od okamžiku, kdy k nám vrácené zboží dorazí.

 

REKLAMACE

Na zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu www.SAVETHEDAY.CZ platí standardní záruka 24 měsíců od zakoupení dle zákona.

Reklamované zboží k nám můžete doručit:

Osobně nebo zasláním na adresu:

 MORIS design s.r.o., divize Distribution

    Tiskařská 108 00 Praha 10

 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Na výrobky značky LEATHERMAN poskytujeme prodlouženou záruku 25 let od data zakoupení na materiálové a výrobní vady (nevztahuje se na pouzdra, příslušenství a hodinové strojky). Reklamace zboží v rámci prodloužené záruky může trvat déle, než 30 dní. Výrobce si rovněž vyhrazuje právo na výměnu vadného kusu za jiný podobný model ve stejné cenové kategorii v případě, že u reklamovaného kusu již byla ukončena výroba a nelze jej opravit ani nahradit stejným modelem.

Na výrobky značky LEDLENSER poskytujeme prodlouženou záruku 7 let od data zakoupení v případě registrace prostřednictvím internetového formuláře. Prodloužená záruka se nevztahuje na akumulátory, příslušenství, kapesní svítilny z řady K. Akumulátory mají standardní životnost 6 měsíců, po této době je nelze reklamovat z důvodu poklesu jejich kapacity. Reklamace zboží v rámci prodloužené záruky může trvat déle, než 30 dní. Výrobce si rovněž vyhrazuje právo na výměnu vadného kusu za jiný podobný model ve stejné cenové kategorii v případě, že u reklamovaného kusu již byla ukončena výroba a nelze jej opravit ani nahradit stejným modelem.

Na výrobky značky WILEY X poskytuje výrobce záruku po celou dobu jejich životnosti na materiálové a výrobní vady. Prodloužená záruka se vztahuje na všechny obroučky a čočky. Pro reklamaci je třeba závadu pečlivě zdokumentovat (minimálně 2 fotografie), přiložit kopii dokladu o koupi a vyplněný formulář.