MORIS design s.r.o., divize Distribution

MORIS distribution je distribuční divize, která je držitelem výhradního zastoupení značek LEATHERMAN, LEDLENSER, GOAL ZERO, WILEY X, TB OUTDOOR, GRUNDÉNS, LIFESAVER a SETOLITE pro Českou republiku a Slovensko. Všechny tyto značky spojuje fakt, že jsou absolutními špičkami ve svých kategoriích.

Divize byla založená v roce 2012 jako jedna z odnoží společnosti MORIS design, s.r.o. Prvotní spolupráce na POP a POS materiálech pro svítilny Ledlenser a multitooly Leatherman brzy přerostla ve výhradní zastoupení a velkoobchodní distribuci. Po úspěšném uvedení těchto dvou značek na český a slovenský trh se začali hlásit další zájemci o spolupráci. Do portfolia přibyla v roce 2013 německá průmyslová svítidla Setolite. V roce 2016 získává MORIS distribution výhradní zastoupení také pro extra odolné americké brýle Wiley X a o dva roky později pro americké solární systémy Goal Zero.

Navzdory celosvětové pandemii v roce 2020 jsme z krize vyšli ještě silnější. Rozšířili jsme tým, přestěhovali jsem se do větších prostor a přibrali do portfolia další značku, tentokrát britské vodní filtry LifeSaver.

Už nyní můžeme prozradit, že další růst na sebe nenechá dlouho čekat…

 

V roce 2021 jsme vytvořili vlastní značku SAVETHEDAY. Internetový obchod, který zastřešuje všechny námi zastupované značky, cílí na zákazníky z řad outdoorvých nadšenců, sportovců, cestovatelů, dobrodruhů, rybářů, digitálních nomádů, kutilů, ale i profesionálních řemeslníků, vojáků, hasičů, záchranářů a prakticky na všechny osoby ze všech odvětví lidské činnosti napříč profesemi a koníčky. Všem těmto lidem pomáhají produkty z portfolia SAVETHEDAY zvládat všední i nevšední situace, řešit problémy a překonávat překážky. Zkrátka jim zachraňují den.

SAVETHEDAY Přináší koncovým zákazníkům kompletní nabídku všech produktů a doplňků značek LEATHERMAN, LEDLENSER, GOAL ZERO, WILEY X, TB OUTDOOR, GRUNDÉNS, LIFESAVER, STANLEY a ADVENTURE MENU a k tomu i exkluzivní prodlouženou záruku na vybrané produkty. Po registraci do klubu SAVETHEDAY získá zákazník navíc i řadu dalších výhod, jako je například nabídka exkluzivních produktů, mnohé akční nabídky, partnerské programy a další.

E-shop SAVETHEDAY.CZ je připraven zachránit den i Vám. Pojďte se přesvědčit!