Prodávané značky, které zastupujeme v ČR a SR

 

 

Americké multitooly Leatherman jsou synonymem pro vysoce kvalitní multifunkční kapesní nástroje z prvotřídních materiálů. Na trhu působí od roku 1983 a jsou absolutní špičkou ve svém oboru. Díky kvalitě a trvanlivosti se na ně vztahuje záruka 25 let. Jsou často využívány v nejnáročnějších podmínkách – na vojenských misích, záchranářských operacích nebo náročných expedicích. Jejich funkčnost ocení zejména kutilové, montéři, mechanici a všichni, pro které je skladné a vysoce funkční nářadí nepostradatelné.

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku. www.leatherman.cz.


 

             

Špičkové německé čelovky a ruční svítilny Ledlenser nacházejí využití nejen v domácnostech a v běžném životě, ale také u outdoorových nadšenců, extrémních sportovců, v neposlední řadě u profesionálních ozbrojených a záchranných složek. Díky více než 200 unikátních technologických a designových patentů se jedná o extrémně výkonná a odolná svítidla. Ta obstávají při testování v nejnáročnějších podmínkách díky špičkovému provedení a extra odolným materiálům. Na svítilny Ledlenser se vztahuje unikátní záruka 7 let.

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku. www.ledlenser.cz


 

             

Extrémně odolné, balisticky testované brýle Wiley X jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Staly se neodmyslitelnou pomůckou nejen profesionálních vojáků, pro které byly původně vyvinuty, ale nyní také sportovních střelců, myslivců, rybářů, outdoorových sportovců či motoristů. Snoubí v sobě elegantní sportovní styl spolu s maximální ochranou očí. Na všechny originální brýle Wiley X se vztahuje záruka po celou dobu životnosti!

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku. www.styleandsafety.cz .


 

            

Goal Zero je americká značka vyrábějící špičkové solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Nejmodernější patentované technologie umožňují maximálně efektivně schraňovat, ukládat a využívat solární energii. Díky tomu se nejen na cestách stanete zcela nezávislými na elektrické síti a ani v případě rozsáhlého blackoutu Vás nic nepřekvapí.  

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku.  www.goalzero.cz .

 


           

Produkty LifeSaver® vyrobené ve Velké Británii jsou unikátní přenosná zařízení na čištění vody, která fungují na principu tlakové ruční pumpy. Vzduch tlačí vodu přes přibližně 15 nanometrů (0,015 mikronu) široké póry membrány z dutých vláken. Ty zachycují znečištění a zbaví vodu 99,99 % všech bakterií a virů. Nejsou nutné žádné chemikálie ani elektrická energie. Filtrační technologie LifeSaver dokonale vyčistí vodovodní vodu, dešťovou vodu, vodu získanou přímo z jezer, řek, rybníků, a dokonce i kalných kaluží. Díky LifeSaver získáte zaručeně čistou a pitnou vodu, ať už jste kdekoli.

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku. www.lifesaver.cz .


 

           

Německá společnost SETOLITE nabízí průmyslová osvětlení vyrobená přímo na míru jednotlivým zákazníkům z řad civilního i armádního sektoru. Extrémní výkon a maximální odolnost a robustnost z nich činí nepostradatelné pomocníky i v těch nejnáročnějších situacích, kdy se potřebujete spolehnout na kvalitní osvětlení.

Více naleznete na oficiální stránce pro Českou a Slovenskou republiku. www.svitidla-setolite.cz .