Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool Grey
Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool GreySluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool Grey

Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool Grey

Vaše cena s DPH
5 500 Kč
Vaše cena bez DPH
4 545 Kč
Dostupnost
Dostupnost na dotaz
Kód
CCGRD07


Přihlaste se a nechte si hlídat dostupnost

Varianty
Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Grey - Matte Utility Green
Sluneční Brýle Wiley X Grid Clear - Matte Black
Sluneční Brýle Wiley X Grid Grey - Black Ops/Matte Black

Nezastavujte se! 
Bez ohledu na cestu, terén nebo podmínky vás jedinečný a dynamický design WX GRID udrží v pohybu správným směrem. Elegantní křivka rámu obsahuje pogumované stranice a nosníky, které zajistí že vám brýle nesklouznou. Balení obsahuje odnímatelný gasket (Facial Cavity™ Seal), díky kterému brýle pohodlně sedí na obličeji a chrání ho před vnějšími vlivy. 

Obsah balení: Obal na brýle, pytlík na brýle, šňůrka a gumička místo nožiček

ČOČKY 

Základní barva čočky: měděná

Světelná propustnost: 12%

Čočky jsou výborné do mírně zatažených dnů, redukují přechody mezi oranžovou a modrou barvou , což vykresluje a zvýrazňuje zelené a žluté odstíny. Kromě toho snižují oslnění od reflexní povrchů a mají ideální světelnou propustnost viditelného světla (VLT), což je ideální pro měnící se světelné podmínky.

Moderní technologie CAPTIVATE ještě více zdokonaluje ostrost vidění a vnímání barev. Lidské oko totiž není schopné rozlišit celé barevné spektrum. Jednotlivé barvy se prolínají a tyto barevné přechody (zejména mezi modrou, zelenou a červenou) způsobují problémy s ostrostí vidění. Čočky CAPTIVATE dokáží tyto přechody oddělit a zvýšit tak kontrast a ostrost detailu.

Pro více informací o CAPTIVATE, klikněte zde...

Technologie Captivate

  NAVRŽENÉ PRO:

  - Jasné slunce / Měnící se světlo
  - Aktivity se zelenou krajinou, jako je pěší turistika nebo golf
  - Obecný rybolov
  - Každodenní řízení
   

  PARAMETRY

  Šířka brýlové čočky: 71 mm

  Šířka nosníku: 18 mm

  Délka stranice: 122 mm

   

  TECHNOLOGIE

   

  gasket

  FACIAL CAVITY™ SEAL (GASKET)

  Nevýhodou běžných brýlí je, že často nedokáží spolehlivě ochránit oči před prachem, větrem a zářením přicházejícím ze stran, pod brýle. Wiley X jsou vybaveny patentovaným systémem těsnění, takzvaným gasketem. Ten je tvořen odnímatelným rámečkem FACIAL CAVITYTM SEALS, díky kterému brýle Wiley X dokonale přilnou k obličeji. Speciální pěnový materiál brání průchodu nejjemnějších mikročástic i slunečního záření, chrání zrak před syndromem suchého oka, zároveň však jeho ventilační schopnosti zabraňují zamlžování skel. Vaše vidění tak zůstane bezchybně jasné i v těch nejextrémnějších podmínkách. 

   

  Brýle certifikované podle normy EN 166F

  EN. 166F

  Brýle certifikované podle standardu EN.166f musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 22 mm a váze 43 g spuštěné z výšky 1,3 m a dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepoškozen.

   

  Brýle certifikované podle ANSI

  ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST - Test odolnosti proti střelám

  Brýle certifikované podle standardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelené rychlostí 164,6 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepoškozen.

  Ochrana proti poškrábání brýlí

   

  HARD COATING

  Ochrana proti poškrábání čoček díky silné a odolné vrstvě.

   

  Osmivrstvé polarizované čočky

  OSMIVRSTVÉ ČOČKY

  Pro maximální ochranu zraku a pro zachování dokonalé ostrosti a jasnosti vidění jsou čočky Wiley X složeny z celkem osmi ochranných vrstev.

  -        FILTER 8™ -  Odrazy slunečního záření od vodní hladiny, ale i od jiných lesklých ploch (jako je například sníh nebo sklo), výrazně zvyšují únavu očí, snižují zrakovou ostrost a zkreslují vidění. Proto jednu z vrstev čoček Wiley X tvoří polarizační filtr - Filter 8™. Ten brání tomu, aby k očím prošly odražené paprsky jejichž vlnění se pohybuje v horizontální rovině. Právě tyto totiž způsobují nepříjemné oslnění. Zároveň vrstva FILTER 8™ zabraňuje průchodu veškerého škodlivého UV záření, které jinak může vyvolávat patologické změny na sítnici oka.

  -        SLICK™ - Obě vnější vrstvy čoček Wiley X jsou vyrobeny ze směsi hydrofobního charakteru. To znamená, že aktivně odpuzují vodu a led. Díky speciální nanotechnologii jsou molekuly hydrofobní vrstvy nepolární a nespojují se s molekulami vody. Molekuly vody jsou tím pádem nuceny spojovat se mezi sebou. Místo mokrého povlaku a skvrn na brýlích tak vznikají větší vodní kapky, které rychle stékají po povrchu brýlových čoček a nezkreslují zrakovou ostrost. Hydrofobní povrchy jsou zároveň anti-statické, čili odpuzují prach a další nečistoty. Díky tomu se dají čočky velmi snadno čistit hadříkem z měkkých mikrovláken, který je ke každým Wiley X brýlím přiložen.

  -        T-SHELL™ - Dvě extra tvrzené vrstvy v podobě pružného filmu chrání čočky proti poškrábání, vytváření povrchových trhlin nebo popraskání. Zvyšují tak ochrannou schopnost brýlí Wiley X, jejich životnost i zrakovou ostrost

  -        SELENITE™ - Dvě hlavní ochranné vrstvy čoček Wiley X jsou vyrobeny z polykarbonátů, jejichž struktura je tvořena atomy uhlíku a fenolu. Ty dodávají brýlím až desetinásobně vyšší odolnost proti nárazu než u běžných skleněných čoček. Výhodou je ale i jejich nízká hmotnost. Spolehlivost a bezpečnost čoček Wiley X je testována a certifikována Americkým národním standardizačním institutem (ANSI). I přes extrémní pevnost nedochází u těchto čoček ke zkreslení obrazu ani zmenšení optické přesnosti pod všemi úhly.

  -        VIOLET 4™ - Při průchodu světla čočkou brýlí se část světla odráží zpět od přední i zadní strany čočky a způsobuje nepříjemné záblesky, které zhoršují vidění. Antireflexní vrstva Violet 4™ je konstruována tak, aby došlo k omezení, nebo úplnému vyrušení těchto odlesků. Vrstva zároveň dokáže eliminovat světelný jas, který unavuje a namáhá oči. Tuto funkci ocení například řidiči, kteří se brýlemi Wiley X zbaví oslnění od slunce či reflektorů protijedoucích vozidel.

   

  Oleofobní vrstva

  OLEOFOBNÍ VRSTVA

  Wiley X používá patentovaný oleofobní povlak na všech čočkách Captivate k vytvoření hladšího povrchu čočky, který pomáhá zabraňovat přilnutí prachu, nečistot, oleje, sněhu a vody. To pomáhá předcházet rozmazání a vodním skvrnám, díky čemuž lze čočky mnohem snadněji čistit.

   

   

  antireflexní brýle

  ANTI-REFLECTIVE COATING- anti reflektivní čočky

   

   

   

  ZNAČKAWILEY X | WILEY X
  Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Green Mirror - Amber - Matte Cool Grey
  5 500 Kč
  Dostupnost na dotaz
  Sluneční Brýle Wiley X Grid Captivate Polarized - Grey - Matte Utility Green
  5 250 Kč
  Dostupnost na dotaz
  Sluneční Brýle Wiley X Grid Clear - Matte Black
  3 250 Kč
  Dostupnost na dotaz
  Sluneční Brýle Wiley X Grid Grey - Black Ops/Matte Black
  3 250 Kč
  Dostupnost na dotaz
  Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
  Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
  Mohlo by Vás zajímat