Svítilna Ledlenser P7R & Kapesní Svítilna V8

Vaše cena s DPH
1 851 Kč
Vaše cena bez DPH
1 530 Kč
Ušetříte
34 % / 939 Kč
Původní cena
2 790 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 18 ks
Kód
502466


Tato limitovaná edice je k dispozici pouze na našem e-shopu SAVETHEDAY.CZ /SK , což zajišťuje její jedinečnost a vzácnost. Nechte se okouzlit tímto exkluzivním setem od značky Ledlenser a doplňte si svou sbírku kvalitních svítilen.

Limitovaná edice kapesní svítilny Ledlenser V8 na klíče a ruční svítilny P7R je exkluzivní sada navržená pro nadšence do svítilen a sběratele. Obě svítilny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje jejich odolnost a dlouhou životnost.

Kapesní svítilna Ledlenser V8 na klíče je kompaktní a přenosná, ideální pro každodenní nošení. Je vybavena praktickým klíčenkovým kroužkem, který umožňuje snadné připojení ke klíčům či jiným předmětům.

Ruční svítilna Ledlenser P7R je vybavena výkonnou a úspornou LED diodou, která poskytuje intenzivní a rovnoměrné osvětlení. S dobíjecí baterií můžete svítilnu jednoduše nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Je vybavena různými světelnými režimy a nastavitelným zaostřováním, což umožňuje přizpůsobit světelný paprsek vašim potřebám.

Oba tyto produkty jsou elegantně baleny v dárkové krabičce, která dodává  sofistikovaný vzhled a je také vhodná pro dárkové účely. 

Kapesní svítilna Ledlenser V8

PARAMETRY

délka: 66 mm

materiál: nerezová ocel

Baterie: 3x AG13

Dobíjení: Ne

Doba svícení: 9 hod

Dosah svícení: 16 m

světelný tok: 12 lm

 

Svítilna Ledlenser P7R 

PARAMETRY

délka: 158 mm

hmotnost včetně baterií: 387 g

materiál: nerezová ocel

baterie: Li-ion 21700

Dobíjení: Ano

doba nabíjení: 270 min

indikátort nabití baterie: Ano

certifikát odolnosti: IP67

Světelný tok : boost 1400 lm / power 1000 lm / mid power 440 lm / low power 15 lm

dosah světla: boost 300 m / power 210 m / mid power 130 / low power 15 m 

Doba svícení : Boost - / power 2 h / mid power 4 h / low power 90 h

Funkce: stmívaní světla, transportní zámek, pamětová funkce svícení, záložní světlo

 

TECHNOLOGIE

ruční svítilna s fokusem

Advanced Focus System

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:

Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

 

 pozlacené kontakty

Pozlacené kontakty

Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

 

magnetické nabíjení

Magnetic charge system

Magnetické dobíjení pomocí magnetického konektoru.

 

individuální nastavení svítilny

Smart Light Technology

Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

 

svítilna s nouzovým světlem

Emergency light

Nouzové světlo

Je-li svítilna zapojena v nabíjecí stanici, při výpadku proudu se automaticky zapne. Světlo vám tak pomůže orientovat se a například najít pojistkovou skříňku.

 

kontrola proti přehřátí

Temperature Control System

Temperature Control Systém chrání svítilnu proti přehřátí

 

Flicker free

FLICKER FREE

Pokročilá technologie zamezující nechtěnému mihotání světla a vzniku nežádoucích stroboskopických efektů (které jsou patrné například při snímání svítilny kamerou či fotoaparátem).

 

Ochrana IP68

FLEX SEALING TECHNOLOGY

Patentovaná technologie zajišťuje dokonalé ochranné krytí elektroniky, díky kterému jsou svítilny odolné podle indexu až IP68. To znamená, že jsou odolné proti nárazu, proti prachu i proti trvalému ponoření do vody.

ZNAČKALEDLENSER
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat