Čelovka Ledlenser H19R Signature
Čelovka Ledlenser H19R SignatureČelovka Ledlenser H19R SignatureČelovka Ledlenser H19R SignatureČelovka Ledlenser H19R SignatureČelovka Ledlenser H19R SignatureČelovka Ledlenser H19R Signature

Čelovka Ledlenser H19R Signature

Vaše cena s DPH
8 590 Kč
Vaše cena bez DPH
7 099 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 5 ks
Kód
502198


Čelovka LEDLENSER H19R SIGNATURE je kompaktní dobíjecí svítilna s intuitivním ovládáním vhodná i do těch nejnáročnějších podmínek. Nabízí dva samostatné reflektory s maximálním výkonem až 4000 lm! Díky nim navolíte ideální kombinaci bodového a prostorového osvětlení.  Svítilna je vybavena technologií plynulého stmívání a také červeným světlem. Nová technologie čočky Multi-Core Optics distribuuje světlo rovnoměrně a bez ztrát.

Svítilnu lze ovládat pomocí aplikace přes Bluetooth. Součástí balení je také náramkový dálkový ovladač.

Dá se zcela jednoduše vyjmout a oddělit od čelenky. Nový standardizovaný Ledlenser Connector umožňuje svítilnu přichytit na různá příslušenství (držáky, stativy) Ledlenser, která jsou součástí balení.

Díky inovativní technologii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svítilna odolná podle indexu IP68, tudíž je odolná proti prachu i ponoření do vody.

Svítilnu lze dobíjet pomocí nabíječky s odolným magnetickým konektorem.

Svítilna je vybavena transportním zámkem, indikátorem baterie, technologií Flicker Free zamezující mihotání světla, paměťovou funkcí a technologií back-up light, která při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž.

 

Vztahuje se na ni prodloužená sedmiletá záruka. 

Obsah balení: dobíjecí baterie, bluetooth náramkový ovladač, prodlužovací kabel, upevňovací klipy, adaptér GoPro, upevňovací sada na helmu, popruhy se suchým zipem, MTB držák na světlo, magnetický dobíjecí kabel+ adaptér, konektor ke stativu

PARAMETRY

CONSTANT CURRENT

Světelný tok: 4000/1800/800/200 lm

Dosah světla: 330/250/150/80 m

Doba svícení: 3,5/7/20 h

OSTATNÍ

Hmotnost: 374 g

Baterie: Li-Ion

Kapacita baterie: 4800 mAh

LED: Xtreme LED

CRI (Color temperature index): 80

Certifikát odolnosti: IP68

Bluetooth: Ano
Aplikaci Ledlenser Connect pro ovládání čelovky
naleznete na Apple store nebo Google play.

Teplota světla: 6000-7500 K

Test pádu z výšky: 1.5 m

 

TECHNOLOGIE

 

pozlacené kontakty

Pozlacené kontakty

Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

čelovka s chlazením

Cooling Technology

Dvouvrstvý chladič pro maximální efektivitu odvodu tepla od LED čipu.

 

 

magnetické dobíjení

Magnetic charge system

Magnetické dobíjení pomocí magnetického konektoru.

 

ochrana proti přehřátí

Temperature Control System

Temperature Control Systém chrání svítilnu proti přehřátí

 

dobíjecí svítilna

Dobíjecí svítilna

Tato ikona značí dobíjecí svítilnu.

 

automatické upravení světla čelovky

Optisense technology

Měří úroveň světla v okolí uživatele, světlo automaticky upravuje jas a poskytuje uživateli jen správné množství světla.

 

čelovka s nouzovým světlem

Emergency light

Nouzové světlo

Je-li svítilna zapojena v nabíjecí stanici, při výpadku proudu se automaticky zapne. Světlo vám tak pomůže orientovat se a například najít pojistkovou skříňku.

 

čelovka s bluetooth ovládáním

BLUETOOTH 5

Svítilny se zabudovanou technologií Bluetooth lze ovládat dálkově. Buď pomocí aplikace LEDLENSER connect ve smartphonu, nebo pomocí náramkového dálkového ovladače Ledlenser. Díky tomu můžete svítilnu nejen pohodlně bezdotykově ovládat, ale také velice přesně nastavit na požadované parametry.

 

zamezení mihotání světla

FLICKER FREE

Pokročilá technologie zamezující nechtěnému mihotání světla a vzniku nežádoucích stroboskopických efektů (které jsou patrné například při snímání svítilny kamerou či fotoaparátem).

 

čelovka s více čočkami

MULTICORE OPTICS

Oproti tradičním reflektorovým čočkám od LEDLENSERu jsou svítilny s technologií MULTICORE OPTICS vybaveny speciálním sklem s mnoha drobnými čočkami. Ty ještě dokonale směřují světlo tak, aby byl výkon svítilny co nejefektivnější.

 

široké osvětlení

FUSION BEAM

Díky technologii dvou na sobě nezávislých čoček mohou svítilny s technologií FUSION BEAM ideálně nastavit světelný výkon tak, aby svítilna ideálně osvětlovala široké okolí i vzdálené body zároveň.

ZNAČKALEDLENSER
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat