Záruka 25 let na STANLEY®

25letá záruka na výrobky STANLEY® a její uplatnění

Nejudržitelnější výrobky jsou ty, které není třeba nikdy vyhodit nebo vyměnit.

Proto značka STANLEY® vyrábí již více než 100 let odolné lahve, které lze opakovaně používat. Tyto výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je jedním z nejlépe recyklovatelných materiálů na planetě. Díky tomu se společnosti Stanley podařilo celosvětově snížit potřebu výrobků na jedno použití. Značka STANLEY® si možná jako jedna z prvních uvědomila důležitost výroby odolných a opakovaně použitelných výrobků, ale jde také o to, jak to dělá. Tím, že se značka STANLEY® zaměřuje na ochranu životního prostředí a bezpečnost v celém svém dodavatelském řetězci, se zavazuje k etické výrobě, snižování své firemní stopy a dodržování záruky, která znamená výměnu jediného dílu místo celého výrobku, kdykoli je to možné. 

 

Záruka 25 let na výrobky STANLEY® je jednou z jedinečných a na českém a slovenském trhu velmi ojedinělých vlastností výrobků STANLEY®.

Záruka se vztahuje zejména na deklarovanou funkčnost výrobků STANLEY® při jejich zakoupení:

 • tepelnou odolnost za studena i za tepla
 • těsnost ve všech polohách za všech okolností
 • funkčnost napájecích mechanismů
 • mechanickou odolnost při běžném každodenním používání
 • případně další parametry deklarované při nákupu


Pokud tedy výrobek STANLEY® nesplňuje některý z těchto závazků, může se zákazník obrátit na prodejce, u kterého výrobek zakoupil, a ten mu pomůže situaci napravit. Zejména v zákonné lhůtě. Případně se po uplynutí této lhůty může zákazník obrátit přímo na nás, prodejce STANLEY® , kde jistě najdeme řešení.

 

Existuje několik způsobů řešení problémů se značkou STANLEY®.

Pokud se jedná o těsnění, opotřebení dílu nebo jiné drobné závady, máme připraveny náhradní díly, které výrobek uvedou do 100% stavu. Pokud díl z jakéhokoli důvodu není k dispozici, nahradíme problémový výrobek podobným výrobkem STANLEY® z aktuální kolekce. A na to vše se vztahuje záruka ZDARMA. Pokud dojde ke ztrátě jakékoliv důležité součásti výrobku STANLEY® nebo k řešení záruky po uplynutí zákonné lhůty 2 let, jedná se o zpoplatněnou službu. Dopravu v tomto případě hradí zákazník. 

Záruka se nevztahuje na běžné mechanické poškození, oděrky, promáčknutí apod. které nebrání používání výrobku STANLEY® a nemají vliv na funkčnost výrobku STANLEY®.

Jak uplatnit 25letou záruku na výrobky STANLEY®?

V případě nespokojenosti nebo prokázané závady výrobku STANLEY® se v první řadě obraťte na zákaznickou linku  SAVE THE DAY - oddělení reklamací ( +420 737 028 186 ). 

Abychom vám ušetřili čas a náklady spojené s reklamací, zašlete nám prosím e-mail  - reklamace@moris.cz a ve zprávě uveďte následující skutečnosti:

 • O jaký výrobek se jedná - pokud neznáte přesný kód, stačí co nejpřesnější popis (typ, velikost, barva...).
 • Kdy byl výrobek STANLEY® zakoupen (pokud máte účtenku, přiložte ji, ale není to podmínkou)
 • Uveďte závadu nebo důvod nespokojenosti s výrobkem STANLEY®
 • Pokud je to možné, přiložte fotografie závady, pokud to možné není (např. tepelná odolnost), zašlete fotografii výrobku z několika stran. Spodní strana výrobku, ačkoli se zdá být místem s největším množstvím informací, nám sděluje pouze rok výroby, nic jiného. Více nám řekne pohled na celý výrobek a detail hrdla, zátky, šálku, ucha atd.


Upozornění. Je zbytečné kopírovat informace ze dna termosky. I když se to na první pohled může zdát jako dobrý a užitečný nápad, není tomu tak. Informace na dně termosky bohužel neobsahují žádné relevantní informace, které by umožnily termosku identifikovat. VYHLEDÁNÍ nám NEPOMŮŽE správně identifikovat ANI její typ, ani zajistit správný náhradní díl. Jediné relevantní a důležité informace, které potřebujeme zaslat, jsou písmeno a čísla, viz obrázek

 

 

Pokusíme se najít řešení podle poskytnutých informací. Pokud to nebude možné, bude nutné výrobek STANLEY® doručit k nám. 
Po obdržení výrobku vás budeme kontaktovat s návrhem řešení.

Proto od vás budeme potřebovat: 

 • kontaktní e-mailovou adresu
 • telefonní číslo
 • adresu, na kterou budete chtít zaslat reklamovaný produkt


Jak nám vrácený výrobek doručíte?
Existuje několik možností a záleží jen na vás, kterou si vyberete.

VARIANTA 1:

Zašlete jakýmkoli způsobem za úplatu do centrálního skladu : 

MORIS design s.r.o., divize Distribution
Tiskařská 4
108 00 Praha 10
Pozn.: REKLAMACE

VARIANTA 2:

Doručte osobně na recepci naší společnosti na adrese:

MORIS design s.r.o., divize Distribution
Tiskařská 4
108 00 Praha 10
Pozn.: REKLAMACE

Otevírací doba:

Po-čt : 8:00 - 17:00
Pá: 8:00 - 15:00