KAPESNÍ NŮŽ LEATHERMAN FREE T2

Vaše cena s DPH
1 252 Kč
Vaše cena bez DPH
1 035 Kč
Ušetříte
16 % / 238 Kč
Původní cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem > 10 ks
Kód
832682


Nejkompaktnější ze všech multitoolů revoluční řady FREE, ale přesto mocný a nepostradatelný. Vejde se všude, v kapse ani na pásku ho nepocítíte, ale pokud jde o schopnosti, své kompaktní hodnoty vysoce převyšuje. Celkem 8 špičkových a snadno přístupných nástrojů tradiční portlandské kvality nabízí nepřetržitou jistotu, která vás už nikdy nenechá na pochybách o vaší neporazitelnosti.

Ergonomický design umožňuje každý nástroj bezproblémově otevřít i zavřít. Textura rukojeti napomáhá pohodlnějšímu úchopu. Haptická zpětná vazba vám dá jistotu, že nástroje jsou bezpečně uzamčeny na svém místě. Všechny nástroje se otevírají rychlým a pohodlným stiskem palce.

Magnetická architektura pojistek napomáhá snadnému a plynulému otevírání, které minimalizuje tření a tím i celkové opotřebení všech nástrojů. Tento revoluční systém vám navíc rychlým přístupem k nástrojům umožní pracovat s patřičnou rychlostí a spolehlivostí po dlouhá léta.

Rychlý přístup ke všem nástrojům z vnější strany multitoolu umožňuje otevírat nástroje jednou rukou. Už žádné zničené ruce! Zamykání a odemykání nástrojů je díky nově navrženým magnetickým zámkům zcela bezpečné. Můžete tak bez obav sledovat váš aktuální úkol a nikoli nástroj samotný.

Obsah balení: návod, multitool

 

PARAMETRY

Délka čepele

5.6 cm

Délka zavřeného nástroje

9.3 cm

Hmotnost

93.6 g

NÁSTROJE

1. Nůž z 420 HC oceli

2. Šídlo

3. Otvírák na lahve

4. Páčidlo

5. Řezák na balíky

6. Phillips šroubovák

7. Střední šroubovák

8. Extra malý šroubovák

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat