I6

Vaše cena s DPH
847 Kč
Vaše cena bez DPH
700 Kč
Ušetříte
29 % / 343 Kč
Původní cena
1 190 Kč
Dostupnost
Skladem posledních 1 ks
Kód
5606


Svítilna Ledlenser I6 je elegantní ultralehkou (75 g) baterkou, kterou si pomocí spony připevníte do náprsní kapsy jako propisku, nebo přicvaknete k opasku. I přes malé rozměry vás ohromí její výkon – až 140 lm a dosvit na vzdálenost 120 m. Na úsporný režim (10 lm) vydrží tři tužkové baterie AAA svítit až 25 hodin. Součástí svítilny je reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.

Obsah balení: 3x AAA, klip, pouzdro

PARAMETRY
ENERGY SAVING PROGRAM

Dosah světla: 120/30 m

Světelný tok: 140/10 lm

Doba svícení: 5/25 h

OSTATNÍ

Délka: 16.7 cm

Hmotnost: 75 g

Baterie: 3 AAA 1,5V

Dobíjení: Ne

LED: High End Power LED

Certifikát odolnosti: IPX4

TECHNOLOGIE

Advanced Focus System

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby

Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:

Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730

Speed Focus

Rychlé ostření. SPEED FOCUS je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.

Dynamic Switch

Dynamické přepínače. Jedním z požadavků profesionálů je, že chtějí nastavovat jas nebo programy na svítilně pohodlně a velice rychle. Toto nabízí nový systém dynamického přepínače, který umožňuje nastavit jas svítilny stejně rychle jako její funkce a to v řádu milisekund.  Uvedeme příklad na svítilně P7.  Předpokládejme, že jste policista, a kontrolujete opilému řidiči doklady v úsporném režimu. V okamžiku, když si uvědomíte, že řidič zamýšlí ujet nebo vás napadnout, jemně stisknete spínač a oslníte útočníka 200 lumeny. S největší pravděpodobností nebudete muset použít zbraň nebo obušek a získáte dostatek času řidiče zpacifikovat.

Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat