PODZIMNÍ SOUTĚŽ LEATHERMAN

Krásný „zemitý“ multitool LEATHERMAN CHARGE PLUS G10 EARTH s 19 špičkovými nástroji se už nevyrábí. V prodeji v ČR je už jen pár posledních kusů. Ty jeden z nich můžeš nyní vyhrát! Zapoj se do naší PODZIMNÍ SOUTĚŽE a staň se majitelem tohoto unikátu! Stačí sledovat náš FB profil https://www.facebook.com/SAVETHEDAYeshop, vyplnit krátký dotazník se soutěžní otázkou https://forms.gle/AKS6VBTA4oyp7rVL8 , zaregistrovat se do klubu SAVETHEDAY zde: https://www.savetheday.cz/dokument/klub-savetheday/ a zaškrtnout odebírání novinek.

Kromě začlenění do soutěže tím získáš i řadu dalších výhod v našem e-shopu, jako je například poštovné zdarma, slevy na akce s našimi partnery a také první informace o chystaných akcích.

Ze všech zúčastněných vylosujeme 16.12.2021 jednoho šťastného výherce, kterému pošleme vskutku originální vánoční dárek.

 

  

Kompletní znění pravidel soutěže – „PODZIMNÍ SOUTĚŽ“

Níže uvedený text představuje úplná pravidla „PODZIMNÍ SOUTĚŽ“  (dále pouze „soutěž“). Jedná se o jediný text, který úplně a závazně upravuje pravidla soutěže. Účastí v soutěži účastník souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže.

  Pořadatel a Organizátor soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost MORIS design s.r.o., divize Distribution, Tiskařská 4, 108 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27218228, DIČ: CZ27218228, dále jen „pořadatel“.

 

Doba a místo konání soutěže

Soutěž proběhne v období od 1.11. 2021 do 15. 12. 2021 do 23:59 (dále jen „doba konání soutěže“) na internetu (FB stránka: https://www.facebook.com/SAVETHEDAYeshop a web https://www.savetheday.cz/dokument/klub-savetheday/ )  na území České republiky a Slovenské republiky.

Podmínky účasti v soutěži

Soutěžícím se může stát fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou na území ČR nebo SR, která splní pravidla soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci MORIS design s.r.o. a jim osoby blízké.

Pravidla soutěže a způsob určení vítěze

Soutěž probíhá na FB stránce https://www.facebook.com/SAVETHEDAYeshop a webu https://www.savetheday.cz/dokument/klub-savetheday/  přičemž každý soutěžící může soutěžit pouze jednou.

Soutěžící vyplní přihlašovací formulář do KLUBU SAVETHEDAY na stránce https://www.savetheday.cz/dokument/klub-savetheday/  a také dotazník se soutěžní otázkou na platformě GOOGLE https://forms.gle/AKS6VBTA4oyp7rVL8 

Pořadatel vylosuje 1 výherce z došlých odpovědí. Každé odpovědi bude přiřazeno pořadové číslo a výherce určí generátor náhodných čísel.  Výherce bude kontaktován pořadatelem mailem nebo telefonicky nejpozději do 7 pracovních dnů od ukončení soutěže.

Výhra

Výherce získá exkluzivní multitool LEATHERMAN CHARGE PLUS G10 EARTH V originální krabičce spolu s nylonovým pouzdrem a sadou bitů.

 

Předání výhry

Předání se uskuteční na místě a v termínu který si pořadatel a výherce odsouhlasí.

Souhlas se zpracováním osobních údajů a schválení pravidel

Vstupem do soutěže vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. https://www.savetheday.cz/dokument/ochrana-osobnich-udaju/

 

Ostatní ustanovení a podmínky soutěže

 Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvaní, či soutěž kdykoliv přerušit nebo ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na facebookové stránce https://www.facebook.com/SAVETHEDAYeshop .